Follow us Today has already donated 591.00 €

Palīdzība Karlas Krugļikovas aprūpei

Karla ir 7 gadus veca dzīvespriecīga meitene. Diemžēl Karlai piedzimstot, ārsti diagnosticēja nepareizi veidotas smadzeņu struktūras, kas ir atstājušas sekas uz viņas spējām darboties neatkarīgi no līdzcilvēku atbalsta. Karlai ir ļoti biežas epilepsijas lēkmes, kas ir visu ģimenes locekļu ikdiena, rūpes un pārdzīvojums vienlaicīgi.

Karlai ļoti patīk lasīt grāmatas, spēlēties ar citiem bērniem, iespēju robežās palīdzēt vecākiem mājas darbos un iesaistīties jebkāda veida aktivitātēs, vai tās būtu terapijas nodarbības vai bērnu dārza apmeklējums.

Jau vairāk ka gadu Karlai ir atrasta brīnišķīga auklīte, kas kļuvusi par ģimenes locekli. Auklīti vairs nebiedē Karlas biežās epilepsijas lēkmes, tāpēc viņas iknedēļas klātbūtne ir milzīgs ieguldījums ģimenes atbalstīšanā. Līdz ar auklītes ienākšanu ģimenē, vecāki var nedaudz laika veltīt sev un Karlas brālim.

Ģimene nav trūcīga, tomēr regulārās terapijas, ārstu apmeklējumi un loģistika sastāda ievērojamu daļu ģimenes budžeta. Atrast brīvus līdzekļus auklītes algošanai ir sarežģīti, tāpēc vecāki lūdz mūsu atbalstu auklītes nodrošināšanā, kas palīdzētu mazajai Karlai pilnveidoties un ģimenei saliedēties. Kopā mēs varam palīdzēt! 

256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

The Project is placed online on: 09.10.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Covid-19 palīdzības fonds

Palīdzība Matīsa Parcāna aprūpē

Palīdzība Nazarijam Pegasovam

Bērna sargeņģelis

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

617 008.50 €