Seko mums Šodien saziedoti jau 6,889.65 €

Palīdzība Jēkabam Zumentam

Jēkabs ir 5 gadus jauns puisēns no Jelgavas novada un viņam uzstādīta sarežģīta diagnoze - autisms. Jēkaba vecāki, uzzinot par dēliņa diagnozi, ir piedzīvojuši smagu dzīves posmu. Neskatoties uz apjukumu, sāpēm un izmisumu, vecāki rīkojās, lai palīdzētu dēliņam. Nekavējoties tika uzsākta ABA terapija, lai Jēkabs iemācītos pašaprūpes prasmes, komunikāciju un vienlaicīgi ABA terapija ir milzīgs atbalsts vecākiem.

Jēkabiņš ikdienā ir ļoti smaidīgs un dzīvespriecīgs bērns. Savās iespēju robežās ļoti cenšas apgūt jaunas prasmes - komunikāciju, valodu un pašaprūpi. Ir sasniegti labi rezultāti, un speciālisti rekomendē nodarbības nepārtraukt un turpināt darboties. Jēkabiņam nepieciešama ABA terapija divas reizes nedēļā, gadā kopā nepieciešami 3780 eiro, no kuriem 2186 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1594 eiro. Ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Jēkabiņa ģimenei, jo šobrīd vienīgais ģimenes apgādnieks ir tētis un viņš strādā bez brīvdienām, lai nodrošinātu ģimeni.

Kopā mēs palīdzēsim ģimenei būt kopā un Jēkabam sasniegt jaunas virsotnes! Kopā ir spēks!

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Karo droši!

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Pirms lido, iestādi koku!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 808.49 €