Follow us Today has already donated 1,010.00 €

Palīdzība Jēkabam Zumentam

Jēkabs ir 5 gadus jauns puisēns no Jelgavas novada un viņam uzstādīta sarežģīta diagnoze - autisms. Jēkaba vecāki, uzzinot par dēliņa diagnozi, ir piedzīvojuši smagu dzīves posmu. Neskatoties uz apjukumu, sāpēm un izmisumu, vecāki rīkojās, lai palīdzētu dēliņam. Nekavējoties tika uzsākta ABA terapija, lai Jēkabs iemācītos pašaprūpes prasmes, komunikāciju un vienlaicīgi ABA terapija ir milzīgs atbalsts vecākiem.

Jēkabiņš ikdienā ir ļoti smaidīgs un dzīvespriecīgs bērns. Savās iespēju robežās ļoti cenšas apgūt jaunas prasmes - komunikāciju, valodu un pašaprūpi. Ir sasniegti labi rezultāti, un speciālisti rekomendē nodarbības nepārtraukt un turpināt darboties. Jēkabiņam nepieciešama ABA terapija divas reizes nedēļā, gadā kopā nepieciešami 3780 eiro, no kuriem 2186 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1594 eiro. Ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Jēkabiņa ģimenei, jo šobrīd vienīgais ģimenes apgādnieks ir tētis un viņš strādā bez brīvdienām, lai nodrošinātu ģimeni.

Kopā mēs palīdzēsim ģimenei būt kopā un Jēkabam sasniegt jaunas virsotnes! Kopā ir spēks!

The Project is placed online on: 02.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Anetei Boļšakai

Help for Ukrainians with leg amputations

Palīdzība Reinim Ķerim

Palīdzība Sabīne Strode

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 781 888.54 €