Seko mums Šodien saziedoti jau 408.00 €

Palīdzība Ingai Mengotei

Inga ir 41 gadu jauna, trīs meitu māmiņa no Rīgas. Meitiņām ir 4, 7, 16 gadi. Inga ir uzticams valsts pārvaldes darbinieks - jau vairāk kā 14 gadus Inga strādā Finanšu ministrijā kā vecākā auditore un turpina strādāt attālināti, lai uzturētu ģimeni.

Pēdējie trīs gadi ir bijuši ļoti smagi un sarežģīti, kopš Ingai ir atklāts limfātiskās sistēmas audzējs – ne-hodžkina limfoma. Cīņa ar slimību ir bijusi smaga – viņa pārcietusi vairākas ķīmijas un staru terapijas, kā arī kaula smadzeņu transplantāciju un mugurkaula operācijas. Cerību pilnas uzvaras mijās ar smagiem zaudējumiem slimības priekšā. Jau gadu Inga vairs nespēj staigāt, slimnīca ir viņas otrās mājas. Rūpes par bērniem gulstas uz Ingas vīra pleciem, bet meitiņas ļoti gaida mammu mājās.

 Šobrīd Ingai ārsts ir nozīmējis ārstēšanu ar Pembrolizumab, kura efektivitāti Ingas gadījumā ir apliecinājušas specifiskas vēža gēnu analīzes. Lai arī šis medikaments ir valsts apmaksāto medikamentu sarakstā, Ingas diagnozes gadījumā valsts to neapmaksā. Tiks sagatavots iesniegums Nacionālajā veselības dienestā par individuālu zāļu kompensāciju, taču cerības uz vismaz daļēju valsts atbalstu ir mazas. Tādēļ Ingas ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību Ingas ārstēšanā. Ik pēc 3 nedēļām Ingai nepieciešami 4 063,24 eiro zāļu iegādei, šādu līdzekļu ģimenei nav. Līdz gada beigām nepieciešami 15 zāļu kursi 60 948,6 eiro apmērā.

Palīdzēsim Ingai!

Projekts ievietots portālā 10.02.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Maksimam Rudzišam

Atbalsti rūpju bērniņus!

Apģērbsim ukraiņu aizstāvjus!

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 643 886.05 €