Follow us Today has already donated 5,416.00 €

Palīdzība Ingai Mengotei

Inga ir 41 gadu jauna, trīs meitu māmiņa no Rīgas. Meitiņām ir 4, 7, 16 gadi. Inga ir uzticams valsts pārvaldes darbinieks - jau vairāk kā 14 gadus Inga strādā Finanšu ministrijā kā vecākā auditore un turpina strādāt attālināti, lai uzturētu ģimeni.

Pēdējie trīs gadi ir bijuši ļoti smagi un sarežģīti, kopš Ingai ir atklāts limfātiskās sistēmas audzējs – ne-hodžkina limfoma. Cīņa ar slimību ir bijusi smaga – viņa pārcietusi vairākas ķīmijas un staru terapijas, kā arī kaula smadzeņu transplantāciju un mugurkaula operācijas. Cerību pilnas uzvaras mijās ar smagiem zaudējumiem slimības priekšā. Jau gadu Inga vairs nespēj staigāt, slimnīca ir viņas otrās mājas. Rūpes par bērniem gulstas uz Ingas vīra pleciem, bet meitiņas ļoti gaida mammu mājās.

 Šobrīd Ingai ārsts ir nozīmējis ārstēšanu ar Pembrolizumab, kura efektivitāti Ingas gadījumā ir apliecinājušas specifiskas vēža gēnu analīzes. Lai arī šis medikaments ir valsts apmaksāto medikamentu sarakstā, Ingas diagnozes gadījumā valsts to neapmaksā. Tiks sagatavots iesniegums Nacionālajā veselības dienestā par individuālu zāļu kompensāciju, taču cerības uz vismaz daļēju valsts atbalstu ir mazas. Tādēļ Ingas ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību Ingas ārstēšanā. Ik pēc 3 nedēļām Ingai nepieciešami 4 063,24 eiro zāļu iegādei, šādu līdzekļu ģimenei nav. Līdz gada beigām nepieciešami 15 zāļu kursi 60 948,6 eiro apmērā.

Palīdzēsim Ingai!

The Project is placed online on: 10.02.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Ukrainas dzīvniekiem! #palīdzipalīdzēt

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Olgai Višņakovai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

7 497 804.10 €