Seko mums Šodien saziedoti jau 3,720.00 €

Palīdzība Iļjas Nesterova aprūpē

Iļjam ir 16 gadi. Viņam kopš dzimšanas ir smagas veselības problēmas, ko izraisīja centrālās nervu sistēmas bojājumi.  Tā rezultātā zēnam ir dziļa garīga atpalicība, viņš arī pārvietojas ar grūtībām, tādēļ nepieciešams lietot ratiņkrēslu.  Zēnam nepieciešama uzraudzība un pieskatīšana visu laiku.

Iļja dzīvo ar vecākiem, viņam ir arī pieaudzis brālis. Ikdienā par zēnu rūpējas mamma. Tas ir fiziski un emocionāli smagi nepārtraukti rūpēties par smagi slimu bērnu. Lai mamma izietu uz veikalu, pie ārsta, friziera vai vienkārši atpūstos nepieciešams, ka būtu cilvēks, kas pieskatītu un parūpētos par smagi slimo Iļju.

Iļjas ģimene lūdz palīdzību dēla aprūpē vismaz vienu dienu nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Iļjas ģimenei!

Projekts ievietots portālā 15.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Aprūpe mājās

Labdarības rallijs - Baltic Sea Circle 2020

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Rehabilitācija Akimam Kavaļenko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

301 396.88 €