Follow us Today has already donated 2,022.04 €

Palīdzība Iļjas Nesterova aprūpē

Iļjam ir 16 gadi. Viņam kopš dzimšanas ir smagas veselības problēmas, ko izraisīja centrālās nervu sistēmas bojājumi.  Tā rezultātā zēnam ir dziļa garīga atpalicība, viņš arī pārvietojas ar grūtībām, tādēļ nepieciešams lietot ratiņkrēslu.  Zēnam nepieciešama uzraudzība un pieskatīšana visu laiku.

Iļja dzīvo ar vecākiem, viņam ir arī pieaudzis brālis. Ikdienā par zēnu rūpējas mamma. Tas ir fiziski un emocionāli smagi nepārtraukti rūpēties par smagi slimu bērnu. Lai mamma izietu uz veikalu, pie ārsta, friziera vai vienkārši atpūstos nepieciešams, ka būtu cilvēks, kas pieskatītu un parūpētos par smagi slimo Iļju.

Iļjas ģimene lūdz palīdzību dēla aprūpē vismaz vienu dienu nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Iļjas ģimenei!

The Project is placed online on: 15.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Doctor Dolphin

Palīdzība Danilam Bespalovam

Palīdzība Robertam Baļam

Doctor POGA

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 062 334.71 €