Seko mums Šodien saziedoti jau 1,981.00 €

Palīdzība Iļjam Baranovam

Iļja ir dzīvespriecīgs, labsirdīgs un komunikabls 12 gadus vecs zēns. Iļja piedzima ļoti smagās dzemdībās. Pēc piedzimšanas tika konstatēta smaga hipoksija, kas arī atstāja būtisku iespaidu uz bērna attīstību nākotnē. Neskatoties uz to, ka Iļjas fiziskā un garīgā attīstība līdz 8 mēnešu vecumam būtiski neatšķīrās no citiem bērniņiem šajā vecumposmā, zēnam pēkšņi apstājās attīstība un ārsti nespēja pateikt, kas ir noticis. Zēnam uzstādītās diagnozes - perinatāla hipoksija, koordinācijas un motorikas traucējumi, viegla garīgā atpalicība, bronhiālā astma, specifiski runas artikulācijas traucējumi, plaukstu, ceļu locītavu juvenils artrīts, neskaidras etioloģijas neiropātija.

Iļja mācās 5.klasē. Zēnam ļoti patīk dzīvnieki. Divas reizes nedēļā zēns apmeklē mūzikas skolu programmu bērniem ar īpašām vajadzībām, spēlē klavieres. Iļja apmeklē arī bērnu un jauniešu vokālo studiju. Zēnam ļoti patīk ērģeļmūzika.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Iļjam ir bijusi iespēja vairākas reizes apmeklēt delfīnterapiju, kas būtiski uzlaboja zēna veselības stāvokli. Pēc delfīnterapijas zēnam vērojama garastāvokļa stabilizācija, emocionālo traucējumu samazināšanās un koncentrēšanās spēju uzlabošanās.

Mamma zēnu audzina viena, ģimene ir trūcīga, tāpēc lūdz ziedotāju palīdzību, lai Iļja varētu saņemt:

  • Delfīnterapijas kursus un ar to saistītos izdevumus – 1480 eiro;
  • Rehabilitācijas kursu Jaunķemeros – 840 eiro;
  • Fizioterapija 48 x 15 EUR – 720 eiro;
  • Ergoterapija 30 x 25 EUR – 750 eiro.

Lai nodrošinātu Iļjam rehabilitācijas pakalpojumus 2020. gadā, kopā nepieciešami 3790 eiro, no kuriem 604 eiro jau ir pieejami no 2019. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2020. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2886 eiro.

Palīdzēsim Iļjam! 

Projektā veiktas izmaiņas 17.08.2020.

Projekts ievietots portālā 02.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Grāmatu starts

Palīdzi Covid-19 ārkārtējā situācijā!

Dakteris Delfīns

Palīdzība Martai Burmistrovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 168 424.21 €