Follow us Today has already donated 998.71 €

Palīdzība Iļjam Baranovam

Iļja ir dzīvespriecīgs, labsirdīgs un komunikabls 12 gadus vecs zēns. Iļja piedzima ļoti smagās dzemdībās. Pēc piedzimšanas tika konstatēta smaga hipoksija, kas arī atstāja būtisku iespaidu uz bērna attīstību nākotnē. Neskatoties uz to, ka Iļjas fiziskā un garīgā attīstība līdz 8 mēnešu vecumam būtiski neatšķīrās no citiem bērniņiem šajā vecumposmā, zēnam pēkšņi apstājās attīstība un ārsti nespēja pateikt, kas ir noticis. Zēnam uzstādītās diagnozes - perinatāla hipoksija, koordinācijas un motorikas traucējumi, viegla garīgā atpalicība, bronhiālā astma, specifiski runas artikulācijas traucējumi, plaukstu, ceļu locītavu juvenils artrīts, neskaidras etioloģijas neiropātija.

Iļja mācās 5.klasē. Zēnam ļoti patīk dzīvnieki. Divas reizes nedēļā zēns apmeklē mūzikas skolu programmu bērniem ar īpašām vajadzībām, spēlē klavieres. Iļja apmeklē arī bērnu un jauniešu vokālo studiju. Zēnam ļoti patīk ērģeļmūzika.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Iļjam ir bijusi iespēja vairākas reizes apmeklēt delfīnterapiju, kas būtiski uzlaboja zēna veselības stāvokli. Pēc delfīnterapijas zēnam vērojama garastāvokļa stabilizācija, emocionālo traucējumu samazināšanās un koncentrēšanās spēju uzlabošanās.

Mamma zēnu audzina viena, ģimene ir trūcīga, tāpēc lūdz ziedotāju palīdzību, lai Iļja varētu saņemt:

  • Delfīnterapijas kursus un ar to saistītos izdevumus – 1480 eiro;
  • Rehabilitācijas kursu Jaunķemeros – 840 eiro;
  • Fizioterapija 48 x 15 EUR – 720 eiro;
  • Ergoterapija 30 x 25 EUR – 750 eiro.

Lai nodrošinātu Iļjam rehabilitācijas pakalpojumus 2020. gadā, kopā nepieciešami 3790 eiro, no kuriem 604 eiro jau ir pieejami no 2019. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2020. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2886 eiro.

Palīdzēsim Iļjam! 

Projektā veiktas izmaiņas 17.08.2020.

The Project is placed online on: 02.01.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Viktorijai Ivanovai

Let’s help little hearts

Palīdzība Stefanam Neļubinam

Namiņš bērniem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 067 129.42 €