Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Henrikam Kalniņam

Mūsu atbalsts ir ļoti nepieciešams Henrikam no Jelgavas. Henrikam ir 8 gadi. Puisēns ir trešais bērniņš ģimenē un vecāki jau ļoti agrīni pamanīja, ka dēliņš atšķiras no saviem vienaudžiem. Henriks ir smaidīgs un dzīvespriecīgs zēns, bet viņa attīstība ir aizkavējusies. Zēns nerunā un viņam ir lielas grūtības pavēstīt saviem līdzcilvēkiem savas vajadzības un apmierināt tās. Ir tik grūti dzīvot pasaulē, kurā tevi grūti saprast, bet vajadzības un emocijas katru dienu ir ļoti daudz. Tā tas notiek ar bērniem, kuriem ir Autisms. Henrikam ir šāda diagnoze un, viņam ļoti nepieciešama pastāvīga palīdzība un atbalsts. Zēns regulāri apmeklē ABA terapijas nodarbības un nav iespējams pateikt, cik ļoti tas ir palīdzējis gan pašam Henrikam, gan viņa ģimenei. Zēns ir burtiski atvēries apkārtējai pasaulei un spēj palūgt sev vajadzīgo. Šajās nodarbībās zēns spēj samazināt un kontrolēt nevēlamu uzvedību un ar pozitīvu atbalstu veicina vēlamo izturēšanās veidu. Henrikam ir izveidojies labs kontakts ar terapeitēm un, zēns ar prieku apmeklē nodarbības. ABA terapijas nodarbībās apgūtais atvieglo sūro ikdienu un palīdz arī mājās un skolā.

Henrika ģimene būs ļoti pateicīga, ja palīdzēsim nosegt ABA terapijas izmaksas četras reizes nedēļā, gadam tam nepieciešami 7280 eiro.

Palīdzēsim kopā Henrikam sasniegt jaunus mērķus! Mums kopā izdosies!

Projekts ievietots portālā 26.03.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Evelīnai Stepanovai

Mazo sirsniņu cerības

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Sanitai Kumpiņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €