Follow us Today has already donated 3,850.00 €

Palīdzība Henrikam Kalniņam

Mūsu atbalsts ir ļoti nepieciešams Henrikam no Jelgavas. Henrikam ir 8 gadi. Puisēns ir trešais bērniņš ģimenē un vecāki jau ļoti agrīni pamanīja, ka dēliņš atšķiras no saviem vienaudžiem. Henriks ir smaidīgs un dzīvespriecīgs zēns, bet viņa attīstība ir aizkavējusies. Zēns nerunā un viņam ir lielas grūtības pavēstīt saviem līdzcilvēkiem savas vajadzības un apmierināt tās. Ir tik grūti dzīvot pasaulē, kurā tevi grūti saprast, bet vajadzības un emocijas katru dienu ir ļoti daudz. Tā tas notiek ar bērniem, kuriem ir Autisms. Henrikam ir šāda diagnoze un, viņam ļoti nepieciešama pastāvīga palīdzība un atbalsts. Zēns regulāri apmeklē ABA terapijas nodarbības un nav iespējams pateikt, cik ļoti tas ir palīdzējis gan pašam Henrikam, gan viņa ģimenei. Zēns ir burtiski atvēries apkārtējai pasaulei un spēj palūgt sev vajadzīgo. Šajās nodarbībās zēns spēj samazināt un kontrolēt nevēlamu uzvedību un ar pozitīvu atbalstu veicina vēlamo izturēšanās veidu. Henrikam ir izveidojies labs kontakts ar terapeitēm un, zēns ar prieku apmeklē nodarbības. ABA terapijas nodarbībās apgūtais atvieglo sūro ikdienu un palīdz arī mājās un skolā.

Henrika ģimene būs ļoti pateicīga, ja palīdzēsim nosegt ABA terapijas izmaksas četras reizes nedēļā, gadam tam nepieciešami 7280 eiro.

Palīdzēsim kopā Henrikam sasniegt jaunus mērķus! Mums kopā izdosies!

The Project is placed online on: 26.03.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help for Ukrainians with leg amputations

Help Infants and Toddlers Grow!

Light road for Donbas

Palīdzība Evitai Kalniņai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 212.30 €