Seko mums Šodien saziedoti jau 1,516.62 €

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Gunitai no Dundagas novada ir 51 gads. Ģimenē izaudzināti 3 bērni, iekopta skaista lauku sēta “Jumari” ar bagātu vēsturi un bioloģisko saimniecību ar gardajām krūmmellenēm. Gunita atklāj, ka saimniekošanas gaitas esot bijušas vesela romāna vērtas. Ģimene saimniecībā priecājas uzņemt katru viesi, kas pie viņiem iegriežas.

Taču pirms nepilniem desmit gadiem Gunita dzīvē ienāca arī kāds pavisam negaidīts viesis – vairogdziedzera audzējs. Gunita pārcietusi vairākas operācijas, starošanu. Grūtāki mirkļi mijas ar labākiem un atliek vienkārši ļauties dzīves plūdumam, tā nospriedusi Gunita daudzu gadu ilgajā cīņā ar smago slimību. “Esmu sapratusi, ka vieglāk ir, kad par šo savu dzīves izaicinājumu mazāk domāju un dzīvoju šim mirklim. Spēku dot ģimenes, bet jo īpaši vīra atbalsts un mīlestība. Pašai par pārsteigumu esmu kļuvusi gana stipra, lai šobrīd lūgtu arī līdzcilvēku atbalstu, “ atzīst Gunita.

Jau pirms 2 gadiem Gunitai tika ieteikta ārstēšana ar Vandetanib, toreiz viņa attiecās. Pērn ārstu konsīlijs lēma, ka šīs zāles ir jālieto. Gunita guvusi arī daļēju valsts atbalstu zāļu iegādei, tomēr pašai ik mēnesi nepieciešami 2574.76 eiro. Pateicoties līdzcilvēku atbasltam Gunita saņēmusi jau vairākus zāļu kursus. Zāles jālieto vēl 6 mēnešus un kopā nepieciešami 15448.56 eiro. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam Gunita saņēmusi jau vairākus zāļu kursus. Veselības pārbaudes uzrāda labus rezultātus. Gunitas pašsajūta ir izlabojusies un garastāvoklis arī! "Es jūtu prieku par katru dienu un uzdrīksotos plānot nākotni!", atzīst Gunita un lūdz arī turpmāku līdzcilvēku atbalstu zāļu iegādei. 

Palīdzēsim Gunitai! 

Projekts ievietots portālā 30.12.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Stellai Martini

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Atbalsti rūpju bērniņus!

Dakteris POGA

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 227 838.77 €