Seko mums Šodien saziedoti jau 601.85 €

Palīdzība Georgijam Mihailovam

Georgijam ir 12 gadi un zēns dzīvo Rīgā. Goša - tā zēnu sauc ģimenē, ir dzīvespriecīgs, laipns, sirsnīgs un pozitīvs zēns. Gošam ir Dauna sindroms, viņš runā ļoti neskaidri, bet saprot pilnīgi visu.

Zēns ir zinātkārs, viņam ir interese par apkārtējo pasauli, patīk klausīties mūziku, zīmēt, skatīties multfilmas un komunicēt ar dzīvniekiem.

Goša labprāt dodas un peldēšanas un vingrošanas nodarbībām. Viņš katru reizi pauž sajūsmu par baseina apmeklējumu. Zēns ir arī apmeklējis jau četrus delfīnterapijas kursus, kas devuši lielisku rezultātu viņa runas un vispārējā  attīstībā. Lielu prieku Gošam sagādā vingrošanas nodarbības, kuru laikā zēnam uzlabojies līdzsvars, lekšana, uzlabojusies koordinācija un izturība. Vēl Goša regulāri apmeklē Montesori nodarbības un logopēdu, lai attīstītu runas un kognitīvās prasmes.

Lai Georgijs sasniegtu savus mērķus, ir jāturpina apmeklēt regulāras peldēšanas, vingrošanas, Monterssori un logopēda nodarbības. Zēnam ļoti nepieciešams vēl viens delfīnterapijas kurss. Kopā nepieciešami 3630 EUR, kas Gošas ģimenei ir ļoti lieli izdevumi, tādēļ tā lūdz mūsu palīdzību.

Lai nodrošinātu Georgijam rehabilitācijas pakalpojumus gadā kopā nepieciešami 3630 eiro, no kuriem 764 eiro jau ir pieejami no 2019. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. 2020. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2866 eiro.

Iepriecināsim Georgiju! Mums tas izdosies!

 

Projekts ievietots portālā 29.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Maksimam Moisejevam

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība Ingunai Laucei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 052 317.05 €