Follow us Today has already donated 977.00 €

Palīdzība Georgijam Mihailovam

Georgijam ir 12 gadi un zēns dzīvo Rīgā. Goša - tā zēnu sauc ģimenē, ir dzīvespriecīgs, laipns, sirsnīgs un pozitīvs zēns. Gošam ir Dauna sindroms, viņš runā ļoti neskaidri, bet saprot pilnīgi visu.

Zēns ir zinātkārs, viņam ir interese par apkārtējo pasauli, patīk klausīties mūziku, zīmēt, skatīties multfilmas un komunicēt ar dzīvniekiem.

Goša labprāt dodas un peldēšanas un vingrošanas nodarbībām. Viņš katru reizi pauž sajūsmu par baseina apmeklējumu. Zēns ir arī apmeklējis jau četrus delfīnterapijas kursus, kas devuši lielisku rezultātu viņa runas un vispārējā  attīstībā. Lielu prieku Gošam sagādā vingrošanas nodarbības, kuru laikā zēnam uzlabojies līdzsvars, lekšana, uzlabojusies koordinācija un izturība. Vēl Goša regulāri apmeklē Montesori nodarbības un logopēdu, lai attīstītu runas un kognitīvās prasmes.

Lai Georgijs sasniegtu savus mērķus, ir jāturpina apmeklēt regulāras peldēšanas, vingrošanas, Monterssori un logopēda nodarbības. Zēnam ļoti nepieciešams vēl viens delfīnterapijas kurss. Kopā nepieciešami 3630 EUR, kas Gošas ģimenei ir ļoti lieli izdevumi, tādēļ tā lūdz mūsu palīdzību.

Lai nodrošinātu Georgijam rehabilitācijas pakalpojumus gadā kopā nepieciešami 3630 eiro, no kuriem 764 eiro jau ir pieejami no 2019. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. 2020. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2866 eiro.

Iepriecināsim Georgiju! Mums tas izdosies!

 

The Project is placed online on: 29.01.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Artjomam Jacišinam

Bērna sargeņģelis

Palīdzi bērniem staigāt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

824 200.48 €