Seko mums Šodien saziedoti jau 418.00 €

Palīdzība Gaļinai Borhovai

Gaļinai no Rēzeknes ir 58 gadi, viņa ir medmāsa un psihologs. Vairāk nekā 40 gadus nostrādājusi medicīnā – gan hemodialīzes nodaļā, gan reanimācijā, kā arī 13 gadus strādājusi skolā par psiholoģi.

Pirms pusotra gada Gaļinai vakaros parādījās runas traucējumiem, ko sākotnēji skaidroja ar vakara nogurumu. Drīz Gaļina saslima ar Covid 19, bet pēc slimības runas traucējumi pastiprinājās un Gaļina vērsās pie neirologa. Pēc veiktajiem izmeklējumiem tika konstatēta smaga neiroloģiska saslimšana – ģeneralizēta motoneironu slimība. Slimības gaitā pakāpeniski novājinās muskuļi, kā rezultātā cilvēks kļūst pilnībā nespējīgs pats sevi aprūpēt.

Grūti aprakstīt tos pārdzīvojumus, ko Gaļina sajuta, kad uzzināja diagnozi. Taču Gaļina atzīst, ka pēc sākotnējā šoka viņa ir saņēmusies un šobrīd ir apņēmības pilna cīnīties, lai maksimāli savu stāvokli noturētu un neļautos straujai slimības progresijai. Gaļina rudenī devās uz Vācijas klīniku, lai precizētu diagnozi un ārstēšanu. Izmeklējumi apstiprināja smago diagnozi. Tāpat kā Latvijas ārsti, arī Vācijas klīnikā Gaļinai iesaka rehabilitāciju – īpaši audiologopēdu, lai stiprinātu muskulatūru un apturētu slimības progresiju.

Gaļina atradusi klīniku Spānijā Hospital Universitari General de Catalunya, kas piedāvā Gaļinai kompleksu neirorehabilitācijas programmu. Pēc papildus izmeklējumu veikšanas, klīnikā 30 dienu garumā nodrošinās fizioterapiju, audiologopēda nodarbības, kā arī dažādas terapijas rīšanas traucējumu novēršanai. Diemžēl šāda kompleksa terapija ar uzturēšanos klīnikā izmaksā ļoti dārgi - 17 545 eiro. Šādu līdzekļu Gaļinai nav tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Gaļinai!

* pēdējās izmaiņas projektā veiktas 20.11.2022. 

Projekts ievietots portālā 24.03.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Klusais eņģelītis

Siltas maltītes ukraiņu karavīriem frontē

Palīdzība Maksimam Rudzišam

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 643 896.05 €