Seko mums Šodien saziedoti jau 7,239.65 €

Palīdzība Evertam Unam

Evertam ir 4 gadi un puisēns šobrīd dzīvo Rīgā. Agrāk ģimene dzīvoja Lubānā, bet dēliņa veselības problēmu dēļ bija spiesti pārnākt dzīvot uz Rīgu, lai varētu saņemt pilnvērtīgu veselības aprūpi un specializētās nodarbības.

Evertam ir autiskā spektra traucējumi, uzmanības deficīts un hiperdinamiskais sindroms jeb UDHS. Puisēnam ir vajadzīgas ABA terapijas nodarbības, lai kontrolētu savas emocijas, mācītos noturēt uzmanību, attīstītu runu un pašaprūpes prasmes. Everts pārsvarā runā savā valodiņā un apkārtējiem viņu grūti saprast, bet ir sasniegts liels progress, jo zēns no diviem vārdiem šobrīd izmanto jau ap simts vārdiem.

Ikdienā Everts ir smaidīgs, aktīvs un dzīvespriecīgs zēns. Diemžēl puisēns Rīgā neapmeklē bērnudārzu, jo ikdienā saskaras ar līdzcilvēku aizspriedumiem dēļ viņa diagnozes un runas traucējumiem. Ir nepieciešams daudz strādāt, lai zēns vēl vairāk attīstītu runu, kontrolētu savas emocijas un kļūtu patstāvīgs.

Everta  ABA terapijas un logopēda nodarbībām gadam nepieciešami 5000 eiro un puisēna mamma lūdz mūsu atbalstu.

Everta mamma dēliņu audzina viena, ir bez darba un viņai šobrīd nav iespējas par visām terapijām samaksāt pašai. Evertam ļoti nepieciešama mūsu palīdzība. Palīdzēsim kopā Evertam sasniegt jaunus mērķus un attīstīt runas prasmes! Kopā mums izdosies! 

Projekts ievietots portālā 19.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Palīdzība Emīlam Prokofjevam

Palīdzība Džeimsam Feldmanim

Palīdzība Rodrigo Lormanim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 446 158.49 €