Follow us Today has already donated 930.00 €

Palīdzība Evertam Unam

Evertam ir 4 gadi un puisēns šobrīd dzīvo Rīgā. Agrāk ģimene dzīvoja Lubānā, bet dēliņa veselības problēmu dēļ bija spiesti pārnākt dzīvot uz Rīgu, lai varētu saņemt pilnvērtīgu veselības aprūpi un specializētās nodarbības.

Evertam ir autiskā spektra traucējumi, uzmanības deficīts un hiperdinamiskais sindroms jeb UDHS. Puisēnam ir vajadzīgas ABA terapijas nodarbības, lai kontrolētu savas emocijas, mācītos noturēt uzmanību, attīstītu runu un pašaprūpes prasmes. Everts pārsvarā runā savā valodiņā un apkārtējiem viņu grūti saprast, bet ir sasniegts liels progress, jo zēns no diviem vārdiem šobrīd izmanto jau ap simts vārdiem.

Ikdienā Everts ir smaidīgs, aktīvs un dzīvespriecīgs zēns. Diemžēl puisēns Rīgā neapmeklē bērnudārzu, jo ikdienā saskaras ar līdzcilvēku aizspriedumiem dēļ viņa diagnozes un runas traucējumiem. Ir nepieciešams daudz strādāt, lai zēns vēl vairāk attīstītu runu, kontrolētu savas emocijas un kļūtu patstāvīgs.

Everta  ABA terapijas un logopēda nodarbībām gadam nepieciešami 5000 eiro un puisēna mamma lūdz mūsu atbalstu.

Everta mamma dēliņu audzina viena, ir bez darba un viņai šobrīd nav iespējas par visām terapijām samaksāt pašai. Evertam ļoti nepieciešama mūsu palīdzība. Palīdzēsim kopā Evertam sasniegt jaunus mērķus un attīstīt runas prasmes! Kopā mums izdosies! 

The Project is placed online on: 19.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atkārtota palīdzība Viktorijai Prošinai

For Families in Poverty

Palīdzība Reinim Ķerim

For Mothers of Seriously Ill Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 781 808.54 €