Follow us Today has already donated 3,345.34 €

Palīdzība Ernestam Žegodam

Ernestam ir 11 gadi, un puisis ir vecākais bērns kuplā ģimenītē. Ernestam ir 3 jaunāki brālīši, un ģimenes ikdiena ir izaicinājumiem pilna. Kad Ernests piedzima viņam tika atklāta galvā cista, kas vēlāk ietekmēja zēna fizisko attīstību un tika uzstādīta diagnoze - cerebrālā trieka ar kreisās puses parēzi. Ikdienas gaitās Ernestam ir traucēta gaita, jo zēns staigājot pieklibo. Puisim ir grūtāk noturēt līdzsvaru un pārvarēt pēkšņus šķēršļus. Zēns pārsvarā viņš visu  dara ar labo rociņu. 

Ernests ir ļoti pašpietiekams un gudrs puisis, kurš apmeklē vispārizglītojošo skolu, interesējas par zinātni, autotehniku un sapņo kļūt par autotransporta inženieri. Liels gandarījums Ernestam bija pagājušajā pavasarī, kad puisis iemācījās braukt ar divriteni un šobrīd kopā ar jaunākajiem brāļiem var doties velobraucienos. Ernests regulāri apmeklē intensīvus rehabilitācijas kursus rehabilitācijas centrā “Poga”, un pēc katra kursa ir acīmredzami uzlabojumi, par ko priecājas gan pats Ernests, gan viņa ģimene. Speciālisti rekomendē rehabilitāciju nepārtraukt un tam gadam nepieciešami 3600 eiro.  Ernesta tuvinieki lūdz mūsu atbalstu un mums kopā jāpalīdz!

Palīdzēsim Ernestam piepildīt viņa sapņus un kļūt stiprākam!

The Project is placed online on: 26.04.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Annai Mutorei

Palīdzība Justīnei Skrebai

For the Hopes of Little Hearts

Palīdzība Alanam Šulcam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 050 466.08 €