Follow us Today has already donated 340.00 €

Palīdzība Emīlam Prokofjevam

Emīlam no Jēkabpils ir 8 gadi un 2 gadu vecumā uzstādīta diagnoze – Autisms.  Savos 8 gados Emīls spēj izrunāt tikai atsevišķus vārdus angļu valodā. Puisēns ir dzīvespriecīgs, zinātkārs un ar izcilu humoru apveltīts bērniņš. Emīls mācās speciālajā skoliņā 2. klasē, un viņam patīk viss, kas ir saistīts ar tehniku, bet jo īpaši - vilcieni. Emīls aug kopā ar mammu un lielo māsu. Lielā māsa Emīlam ir gan rotaļu biedrs, gan futbola treneris un sabiedrotais visa veida blēņās. Emīla "stiprā" puse ir angļu valoda. Emīlam patīk sava lietu kārtība, un mājās viss ir pakārtots tā, lai zēnam nepieciešamās lietas stāv konkrētās vietās. Visgrūtāk ir tad, kad Emīls ir saslimis, jo viņš nevar pateikt, ka viņam sāp.

Emīlam ļoti nepieciešamas ABA terapijas nodarbības, kas palīdzētu attīstīt latviešu valodu un koriģēt nevēlamo uzvedību. Gadam ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 4320 eiro un puisēna ģimene ļoti cer uz līdzcilvēku atsaucību, lai varētu palīdzēt Emīlam attīstīt valodas prasmes.

Palīdzēsim Emīlam!

The Project is placed online on: 29.02.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Viesturam Veisam

Palīdzība Anetei Boļšakai

Palīdzība Sandrai Ameļčenkovai

Palīdzība Evitai Kalniņai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €