Seko mums Šodien saziedoti jau 418.00 €

Palīdzība Elitai Puķītei

Elitai no Rīgas ir 59 gadi. Izaudzināti divi dēli, sagaidīti trīs mazbērni. Elita šobrīd dzīvo ar vīru un mammu. Elita strādā tiesā par konsultantu, viņai patīk pastaigas dabā un ceļojumi, viņa ļoti mīl ziedus.

Jau vairāk kā 8 gadus Elita cīnās ar ļaundabīgu olnīcu audzēju. Viņa pārcietusi vairākas operācijas un ķīmijterapiju. Tomēr audzējs turpina attīstīties. Lai noteiktu zāles, kuras Elitas gadījumā varētu vislabāk palīdzēt, tika veikts vēža gēnu tests. Tas uzrādīja labus rezultātus ārstniecībai ar imūnterapiju Pembrolizumab. Elitas diagnozei šis medikaments nav valsts apmaksāts, tādēļ ik pēc trīs nedēļām viņai nepieciešamu 4063,24 eiro. 8 zāļu kursiem kopā nepieciešami 32 505,92 eiro. Elitai šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. “Emocionāli patreiz esmu ļoti saskumusi, ar fiziskajām sāpēm gan pēc operācijām, gan to radītajām komplikācijām varu sadzīvot, tikai lielas bažas par tālāko ārstēšanu, “atzīst Elita un lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Elitai!

Projekts ievietots portālā 04.11.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ārkārtas situācijās

Klusais eņģelītis

Strāvas ģeneratori Ukrainai

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 643 896.05 €