Seko mums Šodien saziedoti jau 15,844.58 €

Palīdzība Dominikam Lūkasam Jansonam

Dominikam Lūkasam no Alūksnes novada ir 6 gadiņi. Puisēnam ir uzstādīta diagnoze - autisms. Neskatoties uz sarežģīto diagnozi, Dominiks ir smaidīgs un ļoti mīļš bērns, kas dievina garas pastaigas dabā. Puisēns ļoti rūpējas par savu kaķēnu. Zēns ir ļoti aktīvs un kustīgs bērns, vienmēr enerģisks un nenogurstošs. Dominikam patīk radīt pārsteigumus savai mammai un tuviniekiem.

Ikdienā Dominiks regulāri apmeklē ergoterapiju un audiologopēda nodarbības un speciālisti rekomendē uzsākt ABA terapiju. Diemžēl ABA terapijas nodarbības neapmaksā ne valsts, ne pašvaldība un visas izmaksas jāsedz Dominika mammai pašai. Dominikam ABA terapijas nodarbībām divas reizes nedēļā gadam nepieciešami 3360 eiro. Dominika mamma lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Dominikam Lūkasam! Mums kopā izdosies palīdzēt!

Projekts ievietots portālā 10.07.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Markusam Korņejenkovam

Palīdzība Daria Vaseho

Palīdzība Braienam Mednim

Bērniem ar autismu

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 452 780.29 €