Seko mums Šodien saziedoti jau 27,084.58 €

Palīdzība Dināram Kalniņam

Dināram no Aizkraukles novada ir 7 gadi. Puisēns bija ļoti gaidīts bērniņš saviem vecākiem, un jau diezgan agri tuvinieki pamanīja, ka viss nav tik labi kā gribētos. Dinārs vēlu sāka velties, rāpot, un vēlāk viņa valodiņa attīstījās gausi. Sākotnēji tika uzstādīta diagnoze - jaukti attīstības traucējumi. Ģimene nekavējoties uzsāka darboties, un Dinārs regulāri tika vests uz fizioterapijām, Montesori speciālistiem, kā arī vēlāk uzsāka apmeklēt ABA terapijas nodarbības un reitterapiju. Neskatoties uz puisēna grūtībām komunicēt, viņš ir sirsnīgs un mīļš. Dinārs ir bērniņš ar savu pasaules izpratni un īpaši jūtīgs - trauksmi viņam izraisa viss jaunais un nezināmais, tādēļ viņam ir šauras  intereses. Dinārs ar prieku darbojas un spēlējas vienatnē, klausās mūziku un gaida vasaras, kad varēs peldēties. Ūdens ir Dināra stihija. Šobrīd Dināram ir uzstādīts diagnoze - Bērnības autisms.

Dinārs ir uzsācis 1.klases gaitas, un adaptācijas process bija grūts, jo zēns nevar sarunāties, izteikt savas vajadzības un pārdomas. Regulāri apmeklējot ABA terapijas nodarbības, ir sasniegts liels progress, bet darbs jāturpina un nedrīkst apstāties. Katra izlaista nodarbība ir liels regress Dināram. Diemžēl valsts neapmaksā ABA terapijas nodarbības un ģimenei pašai jāsedz izdevumi. Gadā Dināra ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 5000 eiro. Dināra  ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim Dināram  sasniegt jaunus mērķus! Tikai kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 31.05.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Gabrielam Mutoram

Palīdzība Justīnei Skrebai

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Daria Vaseho

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 464 025.29 €