Follow us Today has already donated 23,376.58 €

Palīdzība Dināram Kalniņam

Dināram no Aizkraukles novada ir 7 gadi. Puisēns bija ļoti gaidīts bērniņš saviem vecākiem, un jau diezgan agri tuvinieki pamanīja, ka viss nav tik labi kā gribētos. Dinārs vēlu sāka velties, rāpot, un vēlāk viņa valodiņa attīstījās gausi. Sākotnēji tika uzstādīta diagnoze - jaukti attīstības traucējumi. Ģimene nekavējoties uzsāka darboties, un Dinārs regulāri tika vests uz fizioterapijām, Montesori speciālistiem, kā arī vēlāk uzsāka apmeklēt ABA terapijas nodarbības un reitterapiju. Neskatoties uz puisēna grūtībām komunicēt, viņš ir sirsnīgs un mīļš. Dinārs ir bērniņš ar savu pasaules izpratni un īpaši jūtīgs - trauksmi viņam izraisa viss jaunais un nezināmais, tādēļ viņam ir šauras  intereses. Dinārs ar prieku darbojas un spēlējas vienatnē, klausās mūziku un gaida vasaras, kad varēs peldēties. Ūdens ir Dināra stihija. Šobrīd Dināram ir uzstādīts diagnoze - Bērnības autisms.

Dinārs ir uzsācis 1.klases gaitas, un adaptācijas process bija grūts, jo zēns nevar sarunāties, izteikt savas vajadzības un pārdomas. Regulāri apmeklējot ABA terapijas nodarbības, ir sasniegts liels progress, bet darbs jāturpina un nedrīkst apstāties. Katra izlaista nodarbība ir liels regress Dināram. Diemžēl valsts neapmaksā ABA terapijas nodarbības un ģimenei pašai jāsedz izdevumi. Gadā Dināra ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 5000 eiro. Dināra  ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim Dināram  sasniegt jaunus mērķus! Tikai kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 31.05.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Medical Massage

Make a Child's Dream Come True!

Palīdzība Raimondam Švarcam

Help Infants and Toddlers Grow!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 460 312.29 €