Seko mums Šodien saziedoti jau 3,259.50 €

Palīdzība Dēvidam Sokolovam

Dēvids ir 8 gadus vecs rīdzinieks. Puisēns ir piedzimis 23.grūtniecības nedēļā un svēra vien 690 gramus. Zēnam pēc dzimšanas konstatēja asinsizplūdumu galvā. Puisēns savus pirmos patstāvīgos soļus sācis spert tikai pēc divu gadu vecuma, un viņam ir diagnosticēta bērnu cerebrālā trieka. Neskatoties uz smago dzimšanas periodu, zēns ir ļoti aktīvs, dzīvespriecīgs un zinātkārs, uzsācis skolas gaitas un sapņo kļūt par policistu. Dēvids ar lielu aizrautību var stundām ilgi vērot smagās mašīnas, traktorus un ekskavatorus.

Dēvidam ļoti patīk kopā ar ģimeni braukt ar velosipēdu, spēlēties ar bērniem un darīt blēņas. Zēns aug lielā ģimenē, kur vēl ir vecāka māsa un divi brāļi. Regulāra rehabilitācija ir Dēvida ikdiena, un zēns bez kurnēšanas cītīgi vingro, apmeklē ergoterapeitu un logopēdu.

Pagājušo gadu Dēvidam tika veikta ļoti sarežģīta mugurkaula operācija Vācijas klīnikā, pēc kuras ir nepieciešama intensīva rehabilitācija. Rehabilitācijai gadam Dēvidam nepieciešami 7800 eiro un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsi kopā un piepildīsim Dēvida sapņus!

Projekts ievietots portālā 30.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Labas Ziņas*

"Salabo" cilvēku!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Ukraina. Brīvības rezidence

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 131 641.41 €