Seko mums Šodien saziedoti jau 0.00 €

Palīdzība Dēvidam Sokolovam

Dēvids ir 6 gadus vecs rīdzinieks. Puisēns ir piedzimis 23 grūtniecības nedēļā un svēra vien 690 gramus. Zēnam pēc dzimšanas galvā konstatēja asinsizplūdumu. Puisēns savus pirmos patstāvīgos soļus sācis spert tikai pēc divu gadu vecuma, un viņam ir diagnosticēta bērnu cerebrālā trieka. Neskatoties uz smago dzimšanas periodu, zēns ir ļoti aktīvs, dzīvespriecīgs un zinātkārs, apmeklē bērnudārzu un sapņo kļūt par policistu. Dēvids ar lielu aizrautību var stundām ilgi vērot smagās mašīnas, traktorus un ekskavatorus.

Dēvidam ļoti patīk kopā ar ģimeni braukt ar velosipēdu, spēlēties ar bērniem un darīt blēņas. Zēns aug lielā ģimenē, kur vēl ir vecāka māsa un divi brāļi. Regulāra rehabilitācija ir Dēvida ikdiena, un zēns bez kurnēšanas cītīgi vingro, apmeklē ergoterapeitu un logopēdu. Pēc vairākiem rehabilitācijas kursiem puisēnam ir ievērojami uzlabojumi. Rehabilitācijas speciālisti Dēvidam rekomendē turpināt apmeklēt regulāras rehabilitācijas nodarbības un neapstāties pie sasniegtajiem rezultātiem. Dēvida ģimenē aug četri bērni un ikdienas izdevumi jau tā ir ļoti lieli, tāpēc ģimene lūdz mūsu palīdzību Dēvida rehabilitācijas nodrošināšanai. Kopā nepieciešami 3700 eiro!

Piepildīsim Dēvida sapņus! Kopā mēs varam!

Projekts ievietots portālā 26.05.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Olgai Pupkovai

Palīdzība Annai Dumai

Palīdzība Keitai Stomai

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

953 263.91 €