Follow us Today has already donated 110.00 €

Palīdzība Dēvidam Sokolovam

Dēvids ir 6 gadus vecs rīdzinieks. Puisēns ir piedzimis 23 grūtniecības nedēļā un svēra vien 690 gramus. Zēnam pēc dzimšanas galvā konstatēja asinsizplūdumu. Puisēns savus pirmos patstāvīgos soļus sācis spert tikai pēc divu gadu vecuma, un viņam ir diagnosticēta bērnu cerebrālā trieka. Neskatoties uz smago dzimšanas periodu, zēns ir ļoti aktīvs, dzīvespriecīgs un zinātkārs, apmeklē bērnudārzu un sapņo kļūt par policistu. Dēvids ar lielu aizrautību var stundām ilgi vērot smagās mašīnas, traktorus un ekskavatorus.

Dēvidam ļoti patīk kopā ar ģimeni braukt ar velosipēdu, spēlēties ar bērniem un darīt blēņas. Zēns aug lielā ģimenē, kur vēl ir vecāka māsa un divi brāļi. Regulāra rehabilitācija ir Dēvida ikdiena, un zēns bez kurnēšanas cītīgi vingro, apmeklē ergoterapeitu un logopēdu. Pēc vairākiem rehabilitācijas kursiem puisēnam ir ievērojami uzlabojumi. Rehabilitācijas speciālisti Dēvidam rekomendē turpināt apmeklēt regulāras rehabilitācijas nodarbības un neapstāties pie sasniegtajiem rezultātiem. Dēvida ģimenē aug četri bērni un ikdienas izdevumi jau tā ir ļoti lieli, tāpēc ģimene lūdz mūsu palīdzību Dēvida rehabilitācijas nodrošināšanai. Kopā nepieciešami 3700 eiro!

Piepildīsim Dēvida sapņus! Kopā mēs varam!

The Project is placed online on: 26.05.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

797 002.57 €