Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Deividam Sidrevicam

Deivids ir deviņus gadus jauns puika no Jelgavas. 29.grūtniecības nedēļā puisēna vecāki uzzināja, ka Deivids būs ''īpašs bērns''. Lai arī tas bija neziņas un satraukuma pilns laiks, ģimene zināja, ka Deivids ir viņu mīļais bērniņš, un viņi darīs visu iespējamo, lai palīdzētu dēliņam.

Puisēna pamatdiagnoze ir tuberozā skleroze un SEGA (subependimāla milzšūnu astrocitoma), kas ir reti sastopama ģenētiski nosacīta slimība, kas ietekmē dažādus orgānus. Deivida gadījumā tas nozīmē, ka viņam ir izmaiņas  gēnos, kas veicina šūnu augšanu un var izraisīt audzēju veidošanos dažādās ķermeņa daļās, tostarp smadzenēs. Divi no šiem tuberiem smadzenēs ir sākuši augt lielāki un apdraud viņa dzīvību un attīstību, tāpēc Deivids lieto zāles, kas palīdz kontrolēt šo audzēju tālāko augšanu. Deividam ir arī veselības problēmas, kā simptomātiskā epilepsija, garīgās attīstības traucējumi, valodas aizture un bronhiālā astma. Neskatoties uz smago saslimšanu, ikdienā Deivids apmeklē Jelgavas Pamtaskolu ''Valdeka'', kā arī aizraujas ar peldēšanu un pastaigām ar ģimeni.

Puisēna attīstībai ir nepieciešama ABA terapija, jo tā ir īpaši pielāgota terapijas metode, kas 3 gadu laikā ir devusi rezultātu. Deividam ir uzlabojušās koncentrēšanās, klausīšanās un vizuālās prasmes, kā arī puika spēj izpildīt lūgumus. Tie ir labi rezultāti, taču terapijas ir jāturpina. ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 6280 eiro, no kuriem 2417 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3863 eiro. Vecāki lūdz mūsu palīdzību. Vecāku sapnis ir dzirdēt, kā viņu mīļais dēliņš runā. 

Palīdzēsim puisēnam turpināt attīstību! Piepildīsim Deivida vecāku sapni!

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Raimondam Jānim Uzuleņam

Palīdzība Leonardam Ļaksam

Palīdzība Daria Vaseho

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €