Follow us Today has already donated 23,631.58 €

Palīdzība Daria Vaseho

Dariai no Jūrmalas ir 7 gadi. Mazulīte piedzima priekšlaicīgi un svēra vien 950 grammus. Nav iespējams aprakstīt, cik daudz spēka un cīņas spara mīt bērniņā, kurš ir piedzimis ar tik niecīgu svaru, pārdzīvojis visas medicīniskās manipulācijas un pierādījis šai pasaulei, ka ir cīnītājs. Daria ir ļoti stiprs bērns- ļoti sabiedriska, komunikabla un dzīvespriecīga meitenīte. Daria gatavojas doties uz skolu un tas ir liels notikums meitenītes dzīvē. Savas diagnozes dēļ Daria nespēj dejot, bet tas ir viņas lielais dzīves sapnis- ne tikai skatīties kā dejo citi, bet pašai mesties dejas virpulī. Daria vēlas, lai būtu tāda pati kā viņas vienaudži-skriet, lekt, darīt blēņas, draudzēties, strīdēties un būt šeit un tagad.

Darias ikdiena ir regulāras rehabilitācijas nodarbības, lai sasniegtu arvien jaunus mērķus un uzturētu sasniegtos. Daria regulāri apmeklē intensīvu rehabilitāciju rehabilitacijas centrā “Poga”, kur saņem Thersauit terapijas kursu, Rysen nodarbības, masāžas, ūdensterpaijas procedūras un ergoterapiju. Gadam intensīvajai rehabilitācijai nepieciešami 9720 eiro. Darias ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Dariai sasniegt jaunus mērķus! Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 05.06.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Oncology Patients

Dental Treatment for People with Special Needs

Palīdzība Keitai Vītiņai

Palīdzība Diānai Boļšakovai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 460 567.29 €