Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Braienam Paškevičam

Braienam no Dobeles novada ir 5 gadi. Puisēns piedzima priekšlaicīgi un sākotnēji bērniņa stāvoklis bija ļoti smags. Ārsti mammai nedeva garantiju, ka viņš izdzīvos. Mazulītis bija ļoti kritiskā stāvoklī. Braienam bija pneimotoraks (plīsa plaušas). Katra diena bija nemitīga cīņa par izdzīvošanu un Braiens pierādīja, ka ir gatavs stāties pretīm grūtībām un pievarēt tās. Braiens izdzīvoja un lēnītēm atlaba. Pēc mēneša jau kopā ar mammu varēja doties uz mājām. Visas pārdzīvotās veselības problēmas ir atstājušas sekas Braiena dzīvē un zēnam augot attīstījās kustību traucējumi. 

Braiena ikdiena ir intensīvs rehabilitacijas process gan mājās, gan dodoties pie speciālistiem. Pateicoties ziedotāju atbalstam puisēns ir saņēmis intensīvo rehabilitacijas kursu rehabilitacijas centrā “Poga”. Rehabilitācijas kursa laikā tika sasniegti labi rezultāti un gan Baraiens, gan vecāki ir bezgala gandarīti par sasniegto. Rehabilitācijas speciālisti rekomendē turpināt regulāru, intensīvu rehabilitāciju un tam nepieciešami 3840 eiro. Braiena ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Braienam sasniegt jaunas virsotnes! Kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 11.03.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Evelīnai Stepanovai

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Hugo Rudzītim

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €