Follow us Today has already donated 340.00 €

Palīdzība Braienam Paškevičam

Braienam no Dobeles novada ir 5 gadi. Puisēns piedzima priekšlaicīgi un sākotnēji bērniņa stāvoklis bija ļoti smags. Ārsti mammai nedeva garantiju, ka viņš izdzīvos. Mazulītis bija ļoti kritiskā stāvoklī. Braienam bija pneimotoraks (plīsa plaušas). Katra diena bija nemitīga cīņa par izdzīvošanu un Braiens pierādīja, ka ir gatavs stāties pretīm grūtībām un pievarēt tās. Braiens izdzīvoja un lēnītēm atlaba. Pēc mēneša jau kopā ar mammu varēja doties uz mājām. Visas pārdzīvotās veselības problēmas ir atstājušas sekas Braiena dzīvē un zēnam augot attīstījās kustību traucējumi. 

Braiena ikdiena ir intensīvs rehabilitacijas process gan mājās, gan dodoties pie speciālistiem. Pateicoties ziedotāju atbalstam puisēns ir saņēmis intensīvo rehabilitacijas kursu rehabilitacijas centrā “Poga”. Rehabilitācijas kursa laikā tika sasniegti labi rezultāti un gan Baraiens, gan vecāki ir bezgala gandarīti par sasniegto. Rehabilitācijas speciālisti rekomendē turpināt regulāru, intensīvu rehabilitāciju un tam nepieciešami 2700 eiro. Braiena ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Braienam sasniegt jaunas virsotnes! Kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 11.03.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help for Elderly People

Atkārtota palīdzība Marutai Castrovai

Dental Treatment for People with Special Needs

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €