Seko mums Šodien saziedoti jau 20,612.58 €

Palīdzība Braienam Mednim

Braienam no Talsiem ir 3 gadiņi. Ar ziedotāju atbalstu Braienam ir palīdzēts ar speciālā piena maisījuma nodrošināšanu, jo mazulītim 7 mēnešu vecumā tika atklāta kuņģa čūla, un bija nepieciešams speciālais piena maisījums. Šobrīd puisēna tuvinieki atkārtoti vēršas pēc palīdzības, jo mazajam ir uzstādīta diagnoze - autisms. Braiens var izrunāt tikai dažus vārdus, slikti sadarbojas ar speciālistiem, neveido acu kontaktu un vēlas rotaļāties vienatnē. Braiens neatsaucās uz savu vārdiņu un ir sajūta, ka dzīvo savā iedomu pasaulītē.

Puisēns ir ļoti izvēlīgs ēdienu izvēlē - ēd tikai ēdienu, ko var paņemt rociņās. No dakšas un karotes kategoriski atsakās. Braiens šobrīd apmeklē dažādas attīstošās nodarbības, bet viena no svarīgākajām ir ABA terapija. ABA terapiju nepieciešams apmeklēt divas reizes nedēļā visu gadu, un ģimenei trūkst līdzekļu, lai tās nodrošinātu. Braienam ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 2208 eiro. Braiena mamma lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Braienam!

Projekts ievietots portālā 14.06.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Markusam Murkunam

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Palīdzība Dināram Kalniņam

Palīdzība Annai Mutorei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 457 548.29 €