Follow us Today has already donated 20,707.58 €

Palīdzība Braienam Mednim

Braienam no Talsiem ir 3 gadiņi. Ar ziedotāju atbalstu Braienam ir palīdzēts ar speciālā piena maisījuma nodrošināšanu, jo mazulītim 7 mēnešu vecumā tika atklāta kuņģa čūla, un bija nepieciešams speciālais piena maisījums. Šobrīd puisēna tuvinieki atkārtoti vēršas pēc palīdzības, jo mazajam ir uzstādīta diagnoze - autisms. Braiens var izrunāt tikai dažus vārdus, slikti sadarbojas ar speciālistiem, neveido acu kontaktu un vēlas rotaļāties vienatnē. Braiens neatsaucās uz savu vārdiņu un ir sajūta, ka dzīvo savā iedomu pasaulītē.

Puisēns ir ļoti izvēlīgs ēdienu izvēlē - ēd tikai ēdienu, ko var paņemt rociņās. No dakšas un karotes kategoriski atsakās. Braiens šobrīd apmeklē dažādas attīstošās nodarbības, bet viena no svarīgākajām ir ABA terapija. ABA terapiju nepieciešams apmeklēt divas reizes nedēļā visu gadu, un ģimenei trūkst līdzekļu, lai tās nodrošinātu. Braienam ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 2208 eiro. Braiena mamma lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Braienam!

The Project is placed online on: 14.06.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Before you fly, plant a tree!

Make a Child's Dream Come True!

Palīdzība Markusam Korņejenkovam

Palīdzība Markusam Murkunam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 457 643.29 €