Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Artjomam Avilovam

Artjomam no Rīgas ir 2 gadiņi. Puisēnam ir uzstādīta diagnoze - Bērnības autisms. Artjomam ir valodas un intelektuālās attīstības aizture un specifiski mācīšanās iemaņu traucējumi. Tas, ka Artjoma ir veselības traucējumi varēja jau novērot pēc gada vecuma - zēns nesteidzās sākt staigāt, neatsaucās uz savu vārdiņu un neveidoja acu kontaktu. Puisēnam nebija vēlmes spēlēties, un neviena jauna rotaļlieta neizraisīja Artjomā interesi - viņš dzīvoja savā pasaulē. Pozitīvais, kas piemīt Artjomam ir tas, ka viņš ir ļoti draudzīgs pret apkārtējiem, nav agresīvs. Puisēns ļoti pārdzīvo, ka apkārtējie viņu nesaprot.

Artjoms jau vairākus mēnešus apmeklē ABA terapijas nodarbības un rezultāti ir acīmredzami. Puisēns labprāt iesaistās rotaļās, sevišķi tajās, kur tiek izmantota bumba. Artjoms biežāk smaida, bieži atsaucas uz savu vārdu un spēj paskatīties acīs mammai. ABA terapijas speciāliste rekomendē intensīvu ABA terapiju  piecas reizes nedēļā, un gadā nepieciešami  15000 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav un tā ir spiesta lūgt sabiedrības atbalstu.

Palīdzēsim Artjomam sasniegt jaunus mērķus! Mums kopā tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 25.06.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Pirms lido, iestādi koku!

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Raimondam Švarcam

Palīdzība Austrim Jānim Vaišļam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €