Seko mums Šodien saziedoti jau 6,869.65 €

Palīdzība Arsenijam Zenčenko

Arsenijs ir jaunākais bērniņš ģimenē. Puisēnam ir 6 gadi un uzstādīta diagnoze - vidēji smaga garīgā atpalicība ar būtiskām uzvedības pārmaiņām un valodas attīstības traucējumiem. Arsenijam ir diagnosticēti arī autiskā spektra traucējumi. Ar ziedotāju atbalstu Arsēnijs ir regulāri apmeklējis ABA terapijas nodarbības visu iepriekšējo gadu un ir acīmredzami rezultāti puisēna attīstībā. Arsēnijam ir uzlabojušās komunikācijas prasmes, labi veidojas sadarbība ar līdzcilvēkiem, attīstījies vārdu krājums un pašaprūpes iemaņas. Speciālisti rekomendē neapstāties pie sasniegtā un turpināt nodarbības. Arsēnijam rekomendē ABA terapijas nodarbības visu gadu 3 reizes nedēļā. Nodarbības ilgums ir 2 stundas. Ģimene dara visu, lai dēlam palīdzētu sasniegt arvien labākus rezultātus. Diemžēl valsts ABA terapijas nodarbības nefinansē un viss gulstas un pašu vecāku un ziedotāju pleciem. Arsēnijam gada terapijai nepieciešami 9360 eiro, no kuriem 5536 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3824 eiro. Arsenija ģimenei šādi līdzekļi trūkst un viņi lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Arsēnijam un viņa ģimenei šajā grūtajā brīdī. Puisēnam ļoti nepieciešami līdzekļi ABA terapijai un mums kopā jāpalīdz!

Projekts ievietots portālā 09.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Markusam Svilānam

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Palīdzība Melānijai Mia Samuilovai

Atkārtota palīdzība Kevinam Kļaviņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 788.49 €