Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Āronam Salemam

Āronam no Rīgas ir 4 gadi. Puisēns piedzima 32 grūtniecības nedēļā. Āronam ir dvīņubrālis. Pirmo gadu puisēna attīstība noritēja ļoti labi un mazulītis pat apsteidza savu brālīti. Puisēns jau sāka pateikt dažas zilbes un nelielus vārdiņus, bija smaidīgs, pozitīvs un aktīvs.

Kad Āronam palika 2 gadiņi, vecāki pamanīja, ka dēliņa attīstība nenotiek kā gribētos. Ārons palika noslēdzies sevī, pazuda acu kontakts un vēlme spēlēties ar savu brāli un vecākiem. Ārons pārstāja runāt. Vecāki nekavējoties veica dažādas pārbaudes un testus un tika uzstādīta diagnoze- autisms.

Ārons uzsāka apmeklēt intensīvo ABA terapijas kursu, kas ilga 3 mēnešus. Uzlabojumi ir nelieli, bet tie ir ļoti svarīgi Ārona ģimenei, kas ikdienā audzina puisēnu. Āronam ir jāturpina ABA terapija, lai sasniegtu aizvien labākus rezultātus, bet diemžēl šī terapija netiek apmaksāta no valsts un pašvaldības līdzekļiem. Viss finansiālais smagums gulstas uz vecāku pleciem. Ārona ABA terapijai trīs reizes nedēļā sešu mēnešu garumā nepieciešami 5000 eiro. Ārona ģimene lūdz mūsu palīdzību. Mums kopā jāpalīdz, lai puisēns sasniegtu jaunus mērķus un apgūtu jaunas prasmes, iekļautos sabiedrībā un spētu apmeklēt bērnudārzu. Mums kopā jāpalīdz, lai Ārons spētu sākt runāt.

Palīdzēsim kopā Āronam!

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Alanam Šulcam

Palīdzība Raimondam Jānim Uzuleņam

Palīdzība Tomam Volgastam

Palīdzība Austrim Jānim Vaišļam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €