Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Palīdzība Āronam Salemam

Āronam no Rīgas ir 4 gadi. Puisēns piedzima 32 grūtniecības nedēļā. Āronam ir dvīņubrālis. Pirmo gadu puisēna attīstība noritēja ļoti labi un mazulītis pat apsteidza savu brālīti. Puisēns jau sāka pateikt dažas zilbes un nelielus vārdiņus, bija smaidīgs, pozitīvs un aktīvs.

Kad Āronam palika 2 gadiņi, vecāki pamanīja, ka dēliņa attīstība nenotiek kā gribētos. Ārons palika noslēdzies sevī, pazuda acu kontakts un vēlme spēlēties ar savu brāli un vecākiem. Ārons pārstāja runāt. Vecāki nekavējoties veica dažādas pārbaudes un testus un tika uzstādīta diagnoze- autisms.

Ārons uzsāka apmeklēt intensīvo ABA terapijas kursu, kas ilga 3 mēnešus. Uzlabojumi ir nelieli, bet tie ir ļoti svarīgi Ārona ģimenei, kas ikdienā audzina puisēnu. Āronam ir jāturpina ABA terapija, lai sasniegtu aizvien labākus rezultātus, bet diemžēl šī terapija netiek apmaksāta no valsts un pašvaldības līdzekļiem. Viss finansiālais smagums gulstas uz vecāku pleciem. Ārona ABA terapijai trīs reizes nedēļā sešu mēnešu garumā nepieciešami 5000 eiro. Ārona ģimene lūdz mūsu palīdzību. Mums kopā jāpalīdz, lai puisēns sasniegtu jaunus mērķus un apgūtu jaunas prasmes, iekļautos sabiedrībā un spētu apmeklēt bērnudārzu. Mums kopā jāpalīdz, lai Ārons spētu sākt runāt.

Palīdzēsim kopā Āronam!

The Project is placed online on: 02.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Ernestam Žegodam

Help for Ukrainians with leg amputations

Palīdzība Aijai Vabalei

Atkārtota palīdzība Annai Viktorijai Štrobergai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €