Seko mums Šodien saziedoti jau 220.00 €

Palīdzība Armanam Azizam

Armanam ir 7 gadi. Viņš ir dzīvespriecīgs, mīļš un aktīvs zēns.  Zēnam ir diagnosticēts autisms ar vidēji smagu garīgo atpalicību un valodas aizturi.

Zēns nerunā, komunikācijai izmanto žestus un PECS kartiņas. Ikdienā Armans ļoti jāuzrauga, sevišķi dodoties pastaigās, jo puisēns nedod roku un vēlas aizmukt no mammas. Šogad zēns uzsāka skolas gaitas un apgūst speciālo programmu. Skola zēnam ir liels izaicinājums, jo viņš mēdz būt impulsīvs un neelastīgs, ja notiek plānu vai vides maiņa. Zēns ar grūtībām spēj sadarboties ar saviem vienaudžiem un līdzcilvēkiem.

Armans līdz šim brīdim ir apmeklējis ABA speciālistu, audiologopēdu un speciālo pedagogu 3 reizes nedēļā. Zēns regulāri apmeklēja rehabilitāciju BKUS Gaiļezers. Pateicoties speciālistu darbam ar zēnu, ir sasniegti ļoti labi rezultāti un Armans spēj komunicēt izmantojot PECS kartiņas, vizuālo plānu un žestus.

Armanam nepieciešams turpināt ABA terapijas nodarbības, lai veicinātu komunikāciju un valodas attīstību, kā arī citas nepieciešamās prasmes – sociālās, spēlēšanās, akadēmiskās, pašaprūpes. ABA terapijai mēnesī nepieciešami 300 eiro un audiologopēda nodarbībām 160 eiro. Gadā kopā nepieciešami 5520 eiro, no kuriem 2387.02 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3132.98 eiro.

Mamma viena audzina divus bērnus un viņai nav līdzekļu, lai apmaksātu Armana ABA terapijas nodarbības un viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Kopā mēs varam palīdzēt Armanam! Mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 04.01.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība Albertam Strautmanim

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Palīdzība Darinai Ivanovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 886 300.30 €