Seko mums Šodien saziedoti jau 3,319.34 €

Palīdzība Anitai Vallei

Anita ir izaudzinājusi divus dēlus un ir vecmāmiņa 2 gadus vecajai mazmeitiņai. Viņa bijusi atbalsts kolēģiem, strādājot juristes darbu, dažādos veidos atbalstījusi draugus un paziņas ar profesionāliem padomiem, kā arī iedrošinājusi nepadoties arī grūtākās dzīves situācijās. Daudzu gadu garumā Anita iekopusi savu lauku māju Siguldas novada Mores pagastā.

Pirms vairāk kā 3 gadiem Anitai tika konstatēts ļaundabīgs audzējs, tādēļ darba gaitas bija jāpārtrauc un jāuzsāk ārstēšana. Tika veikta ķīmijterapija, operācija, apstarošana un uzturošā ķīmijterapija. Ārstēšanas process noritēja labi un šķita, ka vēzis būs uzveikts. Pēc dažiem mēnešiem tika konstatētas metastāzes un bija atkal jāveic ķīmijterapija. Ārstu konsīlijs lēma, ka kombinācijā ar pārējiem medikamentiem nepieciešams medikaments Tukatinib, kuru valsts neapmaksā*. Viena iepakojuma cena ir 4847 eiro. Lai arī zāļu iegādei tiek izmantoti savi līdzekļi, pilna ārstniecības procesa nodrošināšanai nepieciešami vēl 58 164 eiro. Anita lūdz un būs pateicīga par līdzcilvēku atbalstu, lai turpinātu ārstēšanu, atgūtu dzīves kvalitāti un būtu kopā ar saviem mīļajiem.

Palīdzēsim Anitai!

 *Ir iesniegts pieteikums Nacionālajam veselības dienestam individuālajai kompensācijai, kas pozitīvā gadījumā tikai daļēji segs izdevumus, bet arī par to atbilde jāgaida mēneša laikā.

Projekts ievietots portālā 20.05.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Marijai Bozovičai

Rūpju bērnu māmiņām

Mazo sirsniņu cerības

Ārstnieciskā masāža

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 440.08 €