Follow us Today has already donated 18,826.58 €

Palīdzība Anitai Vallei

Anita ir izaudzinājusi divus dēlus un ir vecmāmiņa 2 gadus vecajai mazmeitiņai. Viņa bijusi atbalsts kolēģiem, strādājot juristes darbu, dažādos veidos atbalstījusi draugus un paziņas ar profesionāliem padomiem, kā arī iedrošinājusi nepadoties arī grūtākās dzīves situācijās. Daudzu gadu garumā Anita iekopusi savu lauku māju Siguldas novada Mores pagastā.

Pirms vairāk kā 3 gadiem Anitai tika konstatēts ļaundabīgs audzējs, tādēļ darba gaitas bija jāpārtrauc un jāuzsāk ārstēšana. Tika veikta ķīmijterapija, operācija, apstarošana un uzturošā ķīmijterapija. Ārstēšanas process noritēja labi un šķita, ka vēzis būs uzveikts. Pēc dažiem mēnešiem tika konstatētas metastāzes un bija atkal jāveic ķīmijterapija. Ārstu konsīlijs lēma, ka kombinācijā ar pārējiem medikamentiem nepieciešams medikaments Tukatinib, kuru valsts neapmaksā*. Viena iepakojuma cena ir 4847 eiro. Lai arī zāļu iegādei tiek izmantoti savi līdzekļi, pilna ārstniecības procesa nodrošināšanai nepieciešami vēl 58 164 eiro. Anita lūdz un būs pateicīga par līdzcilvēku atbalstu, lai turpinātu ārstēšanu, atgūtu dzīves kvalitāti un būtu kopā ar saviem mīļajiem.

Palīdzēsim Anitai!

 *Ir iesniegts pieteikums Nacionālajam veselības dienestam individuālajai kompensācijai, kas pozitīvā gadījumā tikai daļēji segs izdevumus, bet arī par to atbilde jāgaida mēneša laikā.

The Project is placed online on: 20.05.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Marijai Bozovičai

Palīdzība Diānai Priedei

Palīdzība Hugo Rudzītim

For Families with Disabled Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 455 762.29 €