Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Palīdzība Anetei Boļšakai

Anetei ir 11 gadi. Meitenei ir uzstādītas nopietnas diagnozes - Dauna sindroms un 1. Tipa cukura diabēts. Katra no šīm diagnozēm ir sarežģītas, un katra diena gan pašai Anetei, gan viņas mammai ir izaicinājumu pilna. Anete vienmēr ir bijusi ļoti aktīva un apmeklējusi dažādas attīstošās nodarbības. Anete ar lielu prieku un dzīvessparu cenšas pieņemt visu jauno un nebaidās no grūtībām.

Anete ar ziedotāju atbalstu regulāri apmeklē ABA terapijas nodarbības un audiologopēdu. Kopš tiek apmeklētas šīs nodarbības, ir novērojama liela izaugsme meitenītes attīstībā. Šīs nodarbības ir kā neatņemama viņas ikdienas sastāvdaļa, kā liels dzīves atbalsts, bez kā Anetes ikdienas aktivitātes un skolas gaitas būtu pavisam citādākas. ABA nodarbībās viņa mācās komunikāciju un prasmes, kuras nepieciešamas, lai turpinātu savu iekļaušanos sabiedrībā. Audiologopēda nodarbības palīdz Anetei uzlabot izrunu, ar ko diezgan bieži ir problēmas. Speciālisti rekomendē nodarbības turpināt, lai arvien vairāk pietuvinātos saviem vienaudžiem. Anetei ļoti patīk bērni, un viņas lielākais sapnis ir būt piederīgai, pieņemtai un iekļauties sabiedrībā. ABA terapijai trīs reizes nedēļā un audiologopēda nodarbībām divas reizes nedēļa, gadam kopā nepieciešami 5952 eiro. Anetes mamma lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Anetei!

Projekts ievietots portālā 11.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Evitai Kalniņai

Palīdzība Braienam Paškevičam

Ukrainas māja Latvijā

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €