Follow us Today has already donated 3,105.34 €

Palīdzība Anetei Boļšakai

Anetei ir 11 gadi. Meitenei ir uzstādītas nopietnas diagnozes - Dauna sindroms un 1. Tipa cukura diabēts. Katra no šīm diagnozēm ir sarežģītas, un katra diena gan pašai Anetei, gan viņas mammai ir izaicinājumu pilna. Anete vienmēr ir bijusi ļoti aktīva un apmeklējusi dažādas attīstošās nodarbības. Anete ar lielu prieku un dzīvessparu cenšas pieņemt visu jauno un nebaidās no grūtībām.

Anete ar ziedotāju atbalstu regulāri apmeklē ABA terapijas nodarbības un audiologopēdu. Kopš tiek apmeklētas šīs nodarbības, ir novērojama liela izaugsme meitenītes attīstībā. Šīs nodarbības ir kā neatņemama viņas ikdienas sastāvdaļa, kā liels dzīves atbalsts, bez kā Anetes ikdienas aktivitātes un skolas gaitas būtu pavisam citādākas. ABA nodarbībās viņa mācās komunikāciju un prasmes, kuras nepieciešamas, lai turpinātu savu iekļaušanos sabiedrībā. Audiologopēda nodarbības palīdz Anetei uzlabot izrunu, ar ko diezgan bieži ir problēmas. Speciālisti rekomendē nodarbības turpināt, lai arvien vairāk pietuvinātos saviem vienaudžiem. Anetei ļoti patīk bērni, un viņas lielākais sapnis ir būt piederīgai, pieņemtai un iekļauties sabiedrībā. ABA terapijai trīs reizes nedēļā un audiologopēda nodarbībām divas reizes nedēļa, gadam kopā nepieciešami 5952 eiro. Anetes mamma lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Anetei!

The Project is placed online on: 11.04.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Medical Massage

Palīdzība Initai Lūkai

Palīdzība Alanam Šulcam

Palīdzība Ernestam Žegodam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 050 226.08 €