Seko mums Šodien saziedoti jau 796.00 €

Palīdzība Andrim Ozolam

Andrim no Rīgas ir 57 gadi. Andris ir dzimis Latvijā, bet tēva darba dēļ ģimene pārcēlās uz Magadanu Krievijā. Tur aizritēja liela daļa viņa dzīves, tur viņš sastapa savu sievu, ar kuru kopā jau ir 30 gadus, tur ir dzimis viņa dēls. Pirms 15 gadiem ģimene izlēma atgriezties Latvijā. Viņi ir sportiski, aktīvi un lieli Latvijas patrioti. Sieva un dēls ir izgājuši brīvprātīgo rezervistu militāro pamatapmācību un ir Latvijas Nacionālo bruņoto spēku rezervisti. Andris  Latvijā ir beidzis doktorantūras studijas ekonomikā, viņš strādā par angļu valodas tulku, viņš ir arī kalnu tūrisma un pārgājienu instruktors.

Diemžēl pagājušajā gadā Andra veselības stāvoklis strauji pasliktinājās, parādījās hronisks nogurums, elpas trūkums, svara zudums. Kļuva grūti kājām veikt lielus attālumus, pat ilgi sēdēt pie datora. Pilnvērtīgi strādāt kļuva neiespējami. Pēc sešu mēnešu ilgām pārbaudēm un medicīniskām manipulācijām, tika konstatēta aknu un nieru amiloidoze – reta autoimūna slimība, paša organisma nekontrolēta nešķīstoša amiloīda proteīna ražošana, kas uzkrājas dzīvībai svarīgos orgānos, neatgriezeniski traucējot to darbību. AL tipa amiloidozi izraisa asins šūnu bojājumi, to var apturēt, tikai veicot ķīmijterapiju. Efektīvu medikamentu amiloidozes ārstēšanai Darzalex Nacionālais veselības dienests nekompensē pilnībā, bet tikai daļēji. Gada kursa izmaksas, kas jāsedz pašam Andrim ir 4261,78 eiro par devu, gadu ilgam kursam kopā 98 200 eiro. Ģimene tādu summu samaksāt nespēj, taču slimība nepārtraukti progresē, prasot uzsākt steidzamu ārstēšanu. Tādēļ Andris ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai šo slimību apturētu. Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 21.04.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

Drošie soļi

Snaiperšautenes Ukrainas aizsardzībai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 098 527.77 €