Seko mums Šodien saziedoti jau 30.00 €

Palīdzība Andrejam Smuļko

Andrejam no Rīgas ir 30 gadi. Jaunais vīrietis jau 8 gadus ir Rīgas pašvaldības policijas darbinieks un ikdienā rūpējas par iedzīvotāju drošību. Andrejs par teicamu darbu saņēmis gan atzinības rakstus, gan pateicības vārdus no iedzīvotājiem. Kolēģi Andreju raksturo kā komunikablu, atsaucīgu un pašaizliedzīgu cilvēku, uz kuru vienmēr var paļauties.

Diemžēl šī gada 27. jūlijā nolika nelaime. Pildot darba pienākumus, Andrejs iekļuva ceļu satiksmes negadījumā, kurā guva smagas mugurkaula traumas, kas šobrīd apdraud viņa spēju staigāt. Jaunais un spēcīgais vīrietis šobrīd cīnās par iespēju atgūt zaudētās spējas.

Pēc ārstēšanās slimnīcā viņš ir pārvests uz rehabilitācijas centru, kur saņem valsts apmaksātu rehabilitāciju. Taču priekšā vēl ir garš, grūts un dārgs atveseļošanās process. Rezultāti atkarīgi, no daudziem faktoriem, bet galvenais ir intensīva rehabilitācija. Tādēļ radu, draugu un kolēģu mudināts un atbalstīts, Andrejs lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai turpmāko rehabilitāciju varētu apmaksāt! 

Palīdzēsim Andrejam! 

 

Projekts ievietots portālā 08.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Grāmatu starts

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Renāram Šteinam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 192 211.08 €