Follow us Today has already donated 2,343.74 €

Palīdzība Andrejam Smuļko

Andrejam no Rīgas ir 30 gadi. Jaunais vīrietis jau 8 gadus ir Rīgas pašvaldības policijas darbinieks un ikdienā rūpējas par iedzīvotāju drošību. Andrejs par teicamu darbu saņēmis gan atzinības rakstus, gan pateicības vārdus no iedzīvotājiem. Kolēģi Andreju raksturo kā komunikablu, atsaucīgu un pašaizliedzīgu cilvēku, uz kuru vienmēr var paļauties.

Diemžēl šī gada 27. jūlijā nolika nelaime. Pildot darba pienākumus, Andrejs iekļuva ceļu satiksmes negadījumā, kurā guva smagas mugurkaula traumas, kas šobrīd apdraud viņa spēju staigāt. Jaunais un spēcīgais vīrietis šobrīd cīnās par iespēju atgūt zaudētās spējas.

Pēc ārstēšanās slimnīcā viņš ir pārvests uz rehabilitācijas centru, kur saņem valsts apmaksātu rehabilitāciju. Taču priekšā vēl ir garš, grūts un dārgs atveseļošanās process. Rezultāti atkarīgi, no daudziem faktoriem, bet galvenais ir intensīva rehabilitācija. Tādēļ radu, draugu un kolēģu mudināts un atbalstīts, Andrejs lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai turpmāko rehabilitāciju varētu apmaksāt! 

Palīdzēsim Andrejam! 

 

The Project is placed online on: 08.09.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Anastasijai Gricenko

Palīdzēsim izglābt dzīvības

POGA uz riteņiem

Palīdzība Martai Burmistrovai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 184 552.61 €