Seko mums Šodien saziedoti jau 6,869.65 €

Palīdzība Andim Ziemiņam

Andim no Liepājas ir 9 gadi. Zēns ir vecākais brālis savai māsai Keitai un mazajam brālītim Tomam. Jau no bērnības Andim ir uzstādīta diagnoze - autisms ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem.

Zēns apmeklē ABA terapijas nodarbības, kas jau ir devušas labu rezultātu - Andis spēj izrunāt savu un mazās māsiņas vārdu, kā arī pateikt, kas sāp. Spēj arī ar parādīt žestus. Šobrīd Andim ir sākušās histēriskas lēkmes, kas nav kontrolējamas, līdz ar to ir ļoti nepieciešams turpināt ABA terapijas nodarbības. Viena nodarbība izmaksā 35 eiro, nepieciešamas divas nodarbības nedēļā, kas gada laikā izmaksā 3640 eiro, no kuriem 1516 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2124 eiro.

Puisēna māmiņa ir tikko no bērnu kopšanas atvaļinājuma un bez darba, bet tētis strādā ceļu būves nozarē un ziemā darba, finanses paliek mazāk. Daudzus gadus ģimene ir darījusi visu, lai spētu apmaksāt visu nepieciešamo ārstēšanu, taču tagad ir nepieciešams sabiedrības atbalsts.

Palīdzēsim Andim kopā!

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Palīdzība Linardam Liepiņam

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 788.49 €