Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Palīdzība Andim Ziemiņam

Andim no Liepājas ir 9 gadi. Zēns ir vecākais brālis savai māsai Keitai un mazajam brālītim Tomam. Jau no bērnības Andim ir uzstādīta diagnoze - autisms ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem.

Zēns apmeklē ABA terapijas nodarbības, kas jau ir devušas labu rezultātu - Andis spēj izrunāt savu un mazās māsiņas vārdu, kā arī pateikt, kas sāp. Spēj arī ar parādīt žestus. Šobrīd Andim ir sākušās histēriskas lēkmes, kas nav kontrolējamas, līdz ar to ir ļoti nepieciešams turpināt ABA terapijas nodarbības. Viena nodarbība izmaksā 35 eiro, nepieciešamas divas nodarbības nedēļā, kas gada laikā izmaksā 3640 eiro, no kuriem 1516 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2124 eiro.

Puisēna māmiņa ir tikko no bērnu kopšanas atvaļinājuma un bez darba, bet tētis strādā ceļu būves nozarē un ziemā darba, finanses paliek mazāk. Daudzus gadus ģimene ir darījusi visu, lai spētu apmaksāt visu nepieciešamo ārstēšanu, taču tagad ir nepieciešams sabiedrības atbalsts.

Palīdzēsim Andim kopā!

The Project is placed online on: 02.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Braienam Paškevičam

Palīdzība Melānijai Mia Samuilovai

For Families with Disabled Children

Palīdzība Reinim Ķerim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €