Seko mums Šodien saziedoti jau 220.00 €

Palīdzība Anastasijai Romančukai

Anastasijai no Rīgas ir 5 gadi. Speciālisti 3 gadu vecumā meitenītei diagnosticēja autiskā spektra traucējumus un valodas attīstības aizturi. Meitenes vecāki ne mirkli nav apstājušies, bet intensīvi strādājuši ar Anastasiju. Meitenīte tika vesta pie dažādiem speciālistiem un nodarbībām, līdz atrada iespēju apmeklēt ABA terapijas nodarbības, kas devušas fantastiskus rezultātus Anastasijas attīstībā un pašizaugsmē. Meitene veselu gadu apmeklējot nodarbības, sākusi interesēties par saviem vienaudžiem, un mazliet spēj komunicēt. Meitenīte atradusi brīnišķīgu veidu kā sevi izpaust zīmējot, dziedot un klausoties mūziku. Vecāki neslēpj prieku par sasniegtajiem rezultātiem un apzinās, ka darbs jāturpina. Arī speciālisti rekomendē turpināt apmeklēt ABA terapiju un audiologopēda nodarbības. Lai Anastasija varētu apmeklēt nodarbības veselu gadu, nepieciešami 4800 eiro. Ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim kopā Anastasijai attīstīt savas prasmes un kļūt par pilnvērtīgu sabiedrības locekli!

Kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 09.09.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Mikam Veidem

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Atkārtota palīdzība Irēnai

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 886 300.30 €