Follow us Today has already donated 733.00 €

Palīdzība Anastasijai Romančukai

Anastasijai no Rīgas ir 5 gadi. Speciālisti 3 gadu vecumā meitenītei diagnosticēja autiskā spektra traucējumus un valodas attīstības aizturi. Meitenes vecāki ne mirkli nav apstājušies, bet intensīvi strādājuši ar Anastasiju. Meitenīte tika vesta pie dažādiem speciālistiem un nodarbībām, līdz atrada iespēju apmeklēt ABA terapijas nodarbības, kas devušas fantastiskus rezultātus Anastasijas attīstībā un pašizaugsmē. Meitene veselu gadu apmeklējot nodarbības, sākusi interesēties par saviem vienaudžiem, un mazliet spēj komunicēt. Meitenīte atradusi brīnišķīgu veidu kā sevi izpaust zīmējot, dziedot un klausoties mūziku. Vecāki neslēpj prieku par sasniegtajiem rezultātiem un apzinās, ka darbs jāturpina. Arī speciālisti rekomendē turpināt apmeklēt ABA terapiju un audiologopēda nodarbības. Lai Anastasija varētu apmeklēt nodarbības veselu gadu, nepieciešami 4800 eiro. Ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim kopā Anastasijai attīstīt savas prasmes un kļūt par pilnvērtīgu sabiedrības locekli!

Kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 09.09.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Let’s help little hearts

Palīdzība Ralfam Černašovam

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Palīdzība Aleksandram Šarokam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 590 804.54 €