Seko mums Šodien saziedoti jau 3,319.34 €

Palīdzība Aleksandram Šmeļam

Aleksandram no Valmieras šogad paliks 7 gadi. Vairākus gadus zēnam nevarēja uzstādīt diagnozi, kas bija smags un pārbaudījumiem pilns laiks ģimenei. Aleksandrs apmeklēja neskaitāmas pārbaudes un speciālistus, līdz beidzot tika uzstādīta diagnoze-autiskā spektra traucējumi. It kā iestājās miers, jo bija noteikta diagnoze, bet bija skaidrs, ka jārīkojas nekavējoši un jāpalīdz Aleksandram. Speciālisti uzreiz pēc diagnozes uzstādīšanas rekomendēja uzsākt apmeklēt ABA terapijas nodarbības, kas ir lieliska izglītojoša terapija pašam Aleksandram un atbalsts zēna vecākiem. ABA terapija Aleksandram nepieciešama, lai uzlabotu viņa prasmes saziņā ar citiem cilvēkiem, spēju uzklausīt, saprast citus un palīdzēs iekļauties sabiedrībā. 

Brīvā laikā Aleksandrs labprāt spēlējas ar pulksteņiem jauc ārā mehānismu un liek atpakaļ kopā, vai palīdz tētim (skrūvējot skrūves) liekot kopā mēbeles vai remontējot kaut ko mājās.

ABA terapijas nodarbību efektivitāte ir atkarīga no apmeklēto nodarbību skaita. Ar vienu nodarbību nedēļā ir krietni par maz un progresu nevar sasniegt. Nepieciešamas vismaz 3 nodarbības nedēļā, kas gadā izmaksā 3500 eiro. Aleksandram ļoti nepieciešama mūsu palīdzība, lai zēns kļūtu patstāvīgāks un iemācītos komunikācijas prasmes. 

Palīdzēsim Aleksandram iemācīties jaunas prasmes un sasniegt jaunus mērķus! Būsim atbalsts Aleksandra ģimenei!

Projekts ievietots portālā 15.05.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Initai Lūkai

Ārstnieciskā masāža

Droni Ukrainas bruņotajiem spēkiem

Palīdzība Diānai Priedei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 440.08 €