Follow us Today has already donated 2,832.34 €

Palīdzība Aleksandram Šmeļam

Aleksandram no Valmieras šogad paliks 7 gadi. Vairākus gadus zēnam nevarēja uzstādīt diagnozi, kas bija smags un pārbaudījumiem pilns laiks ģimenei. Aleksandrs apmeklēja neskaitāmas pārbaudes un speciālistus, līdz beidzot tika uzstādīta diagnoze-autiskā spektra traucējumi. It kā iestājās miers, jo bija noteikta diagnoze, bet bija skaidrs, ka jārīkojas nekavējoši un jāpalīdz Aleksandram. Speciālisti uzreiz pēc diagnozes uzstādīšanas rekomendēja uzsākt apmeklēt ABA terapijas nodarbības, kas ir lieliska izglītojoša terapija pašam Aleksandram un atbalsts zēna vecākiem. ABA terapija Aleksandram nepieciešama, lai uzlabotu viņa prasmes saziņā ar citiem cilvēkiem, spēju uzklausīt, saprast citus un palīdzēs iekļauties sabiedrībā. 

Brīvā laikā Aleksandrs labprāt spēlējas ar pulksteņiem jauc ārā mehānismu un liek atpakaļ kopā, vai palīdz tētim (skrūvējot skrūves) liekot kopā mēbeles vai remontējot kaut ko mājās.

ABA terapijas nodarbību efektivitāte ir atkarīga no apmeklēto nodarbību skaita. Ar vienu nodarbību nedēļā ir krietni par maz un progresu nevar sasniegt. Nepieciešamas vismaz 3 nodarbības nedēļā, kas gadā izmaksā 3500 eiro. Aleksandram ļoti nepieciešama mūsu palīdzība, lai zēns kļūtu patstāvīgāks un iemācītos komunikācijas prasmes. 

Palīdzēsim Aleksandram iemācīties jaunas prasmes un sasniegt jaunus mērķus! Būsim atbalsts Aleksandra ģimenei!

The Project is placed online on: 15.05.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Jānim Lipinskim

For Families with Disabled Children

For Oncology Patients

For Mothers of Seriously Ill Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 049 953.08 €